تبلیغات
مرجع معرفی جنگ افزار و تجهیزات نظامی - رادارهای جدید دیدبان افق در آسمان مسکو


مرتبه
تاریخ : سه شنبه 15 مرداد 1392
http://uploadtak.com/images/y8418_2381273107_64689c7e4.jpg

ارتش هوا-فضای روسیه به 4 ایستگاه رادار دفاع هوایی فوق مدرن با نام دیدبان افق"فسیه ویسوتنی آبناروژیتل" مجهز شده است. این رادارها پس از نصب و راه اندازی، برای محافظت از آسمان مسکو در حالت آماده باش قرار خواهند گرفت.

سرتیپ کریل ماکاروف جانشین فرمانده ی نیروهای ارتش هوا-فضای روسیه در رابطه با این رادارهای جدید اعلام کرد:

" سامانه های تشخیص دارادی به ما این توان را می دهند تا هرگونه جسم خارجی موجود در آسمان را شناسایی کنیم. این رادارها حتی توان تشخیص موشک های بالدار کروز از فواصل دور را نیز دارند. سامانه ی دیدبان افق به ما این امکان را می دهد تا دشمن را در زمان مناسب شناسایی و در صورت نیاز مورد هدف قرار دهیم. "

به گفته ی آقای ماکاروف، تا 5 سال آتی تمامی بخش های دفاع موشکی و پدافندهای هوایی ارتش روسیه به این سامانه ی پرقدرت رادار مجهز خواهند شد.

وی در ادامه افزود:

"مهمترین اهدافی که سامانه های تشخیص دارادی آن را دنبال می کند، حفاظت از مسکو و مراکز صنعتی کشور، حفاظت و پشتیبانی از بخش های مهم دولتی و پایگاه های نظامی، حفاظت از صنعت و منابع انرژی، دفاع از راه های ارتباطی حمل و نقل و همچنین دفاع از ارتش مسلح از هرگونه تهدید و حمله از فضا می باشد.


صدای روسیهطبقه بندی: اخبار،  توان نظامی کشورها،  رادارها، 
برچسب ها: رادارهای جدید دیدبان افق در آسمان مسکو، روسیه، رادار، رادار روسی، ایستگاه رادار، ارتش هوا-فضای روسیه، دفاع هوایی، فسیه ویسوتنی آبناروژیتل، نیروهای ارتش هوا-فضای روسیه، موشک های بالدار کروز، دفاع موشکی، پدافندهای هوایی ارتش روسیه، جنگ افزار، worldarmy، worldarmy.mihanblog.com،
ارسال توسط عرفان غلامی
آرشیو مطالب
نظر سنجی1
به نظرشما وضعیت سوریه چه خواهد شد؟نظر سنجی2
خبرنامه