فرمانده ی ارتش آزاد سوریه اطلاع داد که بخشی از یک محموله ی تسلیحاتی ارسال شده توسط حامیان مخالفین سوری که در حال حاضر به دمشق رسیده، دو سلاح پدافند ضدهوایی است.

به گزارش جنگ افزار به نقل از شبکه تلویزیونیNTVmsnbc ترکیه، ژنرال سلیم ادریس فرمانده ی ارتش آزاد  اعلام کرد که طی روزهای اخیر یک محموله ی تسلیحاتی ارسال شده توسط حامیان مخالفین سوری وارد سوریه شده است.
وی اعلام کرد که در این محموله ی تسلحیاتی دو سلاح پدافند ضدهوایی نیز به چشم می خورد و این سلاح ها توسط چهار واحد از نیروهای وابسته به ارتش آزاد سوریه به حوالی دمشق منتقل شده است.
اگر چه رویترز اعلام کرده که این محموله توسط عربستان سعودی برای مخالفین سوری ارسال شده اما ژنرال ادریس درباره ی کشور ارسال کننده ی آن توضیحی ارائه نداد و باز هم همچون  گذشته بر این نکته تاکید کرد که اگر سلاح و مهمات به اندازه ی کافی در اختبار ارتش آزاد گذاشته شود، سقوط دولت اسد ظرف مدت شش ماه ممکن خواهد بود.
از سویی دیگر ولادیمیر پوتین نیز تهدید کرده که در صورت ارسال سلاح برای مخالفین سوری، هر چه زودتر محموله ی موشک های S-300 را به سوی دمشق روانه خواهد کرد.طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: یک محموله ی تسلیحاتی بزرگ به دست مخالفین سوری رسید، سوریه، بشار اسد، مخالفین سوری، ارتش ازاد، ارتش سوریه، جنگ افزار، worldarmy، worldarmy.mihanblog.com، وشک های S-300، ژنرال سلیم ادریس، NTVmsnbc، سلاح پدافند ضدهوایی،
ارسال توسط عرفان غلامی
آرشیو مطالب
نظر سنجی1
به نظرشما وضعیت سوریه چه خواهد شد؟نظر سنجی2
خبرنامه