تبلیغات
مرجع معرفی جنگ افزار و تجهیزات نظامی - آمریکا در حال مقدمه چینی برای حمله نظامی به سوریه استآمریکا در حال مقدمه چینی برای حمله نظامی به سوریه است
مسکو- رادیو صدای روسیه در گزارشی فاکس نیوز آمریکا را مسئول مقدمه چینی برای حمله ناتو و آمریکا به سوریه به بهانه احتمال استفاده از بمبهای شیمیایی در این کشور می داند.
به گزارش خبرگزاری کردپرس، با توجه به اینکه در چند روز گذشته شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا پوشش و تحلیل خبرهای مربوط به هشدارها به سوریه درباره استفاده از بمبهای شیمیایی را در صدر خبرهای خود قرار داده است، رادیو صدای روسیه این شبکه را بلندگوی فراهم نمودن بهانه برای حمله آمریکا و ناتو به سوریه می داند.
صدای روسیه با یادآوری مأموریت سیا و شبکه fox news در مورد حمله به عراق در سال2003 میلادی نسبت به مأموریت دوباره این دو عامل جنگ افروزی هشدار داده است.
به نوشته صدای روسیه، آمریکا و همپیمانان این کشور شامل ناتو، شرکای عرب و اسرائیل منتظر بهانه ای برای حمله به سوریه هستند اما تاکنون فرصتی برای شرکت مستقیم در جنگ نداشته اند.
رادیو صدای روسیه بوق و کرنا کردن احتمال استفاده سوریه از بمبهای شیمیایی را با بمبهای توهمی اتمی صدام حسین دروغ و بهانه ای برای حمله احتمالی به سوریه ارزیابی کرده است که مقدمات این حمله هم اکنون از سوی فاکس نیوز در حال فراهم شدن است.
به نظر صدای روسیه ناتو، ترکیه و آلمان عملاً وارد این بازی شده اند و دیگر کاری از سوی جهانیان برای جلوگیری از تکرار اشغال عراق با بهانه مشابه بر نمی آید.

منبع:
رادیو صدای روسیهطبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: آمریکا در حال مقدمه چینی برای حمله نظامی به سوریه است، امریکا، روسیه، صدای روسیه، رادیو روسیه، جنگ افزار، worldarmy، سوریه، حمله نظامی، حمله به سوریه، جنگ افزارها،
ارسال توسط عرفان غلامی
آرشیو مطالب
نظر سنجی1
به نظرشما وضعیت سوریه چه خواهد شد؟نظر سنجی2
خبرنامه