تبلیغات
مرجع معرفی جنگ افزار و تجهیزات نظامی - AN-70" هواپیمای ترابری نظامی روسیه


مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 آذر 1391

بر اساس برنامه ریزی ها انجام شده، راه اندازی خط تولید هواپیماهای جدید ترابری نظامی "AN-70 " از سال 2015 میلادی در روسیه آغاز خواهد شد.

"AN-70 " نسل جدیدی از هواپیماهای ترابری نظامی کلاس متوسط با خاصیت برخواست و فرود از باندهای پرواز کوتاه می باشد. این هواپیما دارای 4 موتور هریک با قدرت 14000 اسب بخار ( 4 х 14000 ) می تواند 35 الی 47 تن بار را باسرعت 700 تا 750 کیلومتر بر ساعت به میزان 5100 کیلومتر جا به جا نماید.

این هواپیما مجهز به سیستم الکترونیکی کابین خلبان بوده که می تواند تقریبا با تمامی سیستم های کنترل از راه دور ساخت شرکت های معتبر الکترونیک هوانوردی، تنظیم شود.

هواپیمای ترابری نظامی "AN-70 " می تواند 300 نظامی را به پایگاه های مختلف و یا 200 زخمی را به نقاط امن، بیمارستان ها و یا پناهگاه ها انتقال دهد.

از نکات حائز اهمیت این هواپیما می توان به موتورهای این هواپیما اشاره نمود. بطوری که بسیاری از کشورهای دنیا در صدد ساخت موتور مشابه هواپیما با چنین توانی برآمدند ولی تنها "AN-70 " به چنین موتورهای قدرتمندی دست یافت.

بر اساس گزارشات، هم اکنون بسیاری از کشورهای دنیا علاقه مند به خرید این هواپیما می باشند.

قیمت یک فروند "AN-70 " حدود 67 میلیون دلار برآورد شده است.
طبقه بندی: هواپیماهای ترابری وسوخت رسان، 
برچسب ها: AN-70" هواپیمای ترابری نظامی روسیه، هواپیما، هواپیمای ترابری، هواپیمای نظامی، روسیه، هواپیمای ترابری نظامی روسیه، هواپیمای روسیه، جنگ افزار، worldarmy،
ارسال توسط عرفان غلامی
آرشیو مطالب
نظر سنجی1
به نظرشما وضعیت سوریه چه خواهد شد؟نظر سنجی2
خبرنامه